Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajjal frufrut vágatni?

Göndör hajjal frufrut vágatni?

Figyelt kérdés
Sok bajom lenne vele? Vagy fel tudom esetleg csatolni ha nem akarom kivasalni? Ti bevállalnátok?

#frufru #göndör haj #göndör frufru
2012. jún. 13. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem muszáj lesz bevállalni, mert nagyon hosszúkás a fejformám, és a frufru optikailag rövidíti az arcot. eddig csak félfrufrum volt, de eleve nem annyira göndör a hajam, inkább ilyen hullámos-göndör átmenet (mondjuk elég göndör ahhoz, hogy kifésülve egy kóctömegnek tűnjön :D) felcsatolni biztos fel tudod, egy jó hullámcsattal. 19L
2012. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt oldalfrufrum a göndör hajamhoz, nagyon jó volt. mindig kivasaltam, de feltűzni sem volt nehéz. és egy év alatt teljesen meg tudtam növeszteni amikor meguntam, pedig hosszú hajam van. szerintem érdemes kipróbálnod :)
2012. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt régebben frufrum. Be kell vállalnod hozzá, hogy minden nap kivasald (bár az nem sok idő), de ha épp esős, párás az idő, akkor olyan lesz, mintha nem csináltál volna vele semmit. Bár ha mindig van nálad 1-2 csatt, akkor fel tudod tűzni olyankor is, vagy egy hajpánt is jó ehhez egyébként. Felcsatolni biztos fel tudod, csak ki kell tapasztalnod, hogyan lesz tartós. Na meg a frufru ugye elég gyorsan nő, tehát havonta biztos, h vágatnod kell belőle (én magamnak nem mertem sose hozzányúlni). Szóval kicsit problémás, de hozzá lehet szokni. Egyébként én szerettem.
2012. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!