Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten ezekben a biofodrás...

Budapesten ezekben a biofodrászatokban tényleg nem vágnak sokat ha csak 1-2 centit akarok vágatni?

Figyelt kérdés
Volt nem egy fodrászom akihez elmentem hogy 1-2 centit vágjon már a hajamból mert töredezett, csúnya, és vagy 10 centit leszedett. Teljesen az őrületbe kergetnek, sokan eljátszották már én meg növeszteni akarom, de így esélyem sincs rá..

2012. jún. 7. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A biofodrászatban nem csinálnak pl. dauert, lehetőség szerint csak természetes anyagokkal dolgoznak. Ettől bio. Azt, hogy mennyit vágnak a hajadból, fodrásza válogatja. Van, aki megérti, mit akarsz, van aki nem. De az is lehet, hogy tényleg többet kell levágni, mint te gondolod, mert ha csak 1-2 centit vág, esetleg marad egy fürt, ami töredezettebb, mint a többi.
2012. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs széttörve a hajam, tényleg csak max 2 centit kéne frissítés gyanánt. Legutóbb is vállig érőre vágta a fodrász mikor váll alatt kb 15 centire ért. Azt hittem agyvérzést kapok. Elmegyek szerintem és a sázjukba rágom 60szor, mert így sosem fog megnőni hosszúra. Ráadásul göndör és borzazstó hülyén néz ki vállig érően mert felkunkorodik meg úgy nézek ki mint egy bárány.
2012. jún. 7. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel voltunk egy ilyen fodrászatban, és mindketten csak a végéből akartunk vágatni. Az én fodrászom tényleg csak keveset vágott, a barátnőmé többet, pedig egyáltalán nem volt sérül a haja.

Szóval tényleg fodrásztól függ.

2012. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!