Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid kapszula mennyire...

Revalid kapszula mennyire hatasos? Mennyit msuzaj szedni belole egy nap?

Figyelt kérdés

az van irva a papirra,h az elso honapban napi 6szem,ha jol emlekszem.

viszont szerintem ez eleg dragaba jonne ki. hatasos lenne akkor is ha kevesebbet szednek? mennyi a minimumj amit szedjek megis hatasos?

ha megse eleg,akkor valoszinu valtok,mmert nemigazan engedhetem meg magamnak,h csak igy szorjam a penzt:/

arra gondoltam h ricinusolajat fogok hasznalni. regebben volt mar vele dolgom,csak kicsit maceras volt. es ez hatasos? koszi szepen :)


2012. jún. 13. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire akarod szedni. Ha hajhullásra, akkor be kellene szedned az előírt mennyiséget, mert különben nem fog hatni és akkor tényleg feleslegesen dobtál ki pénzt rá. Én csak azért szedtem régebben, h kicsit jobb állapotú legyen a hajam, én először napi 2 szemet, aztán 1-et szedtem (2 dobozzal összesen). Arra elég volt így is.
2012. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azert szeretnem,h gyorsabban nojon a hajam es egeszsegesebb legyen. nem hullik:)

szoval akkor eleg 1-2szem is?

2012. jún. 13. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, eleinte mindenképp 2-t szedj minimum.
2012. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!