Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajra a B vagy E vitamin a...

Hajra a B vagy E vitamin a jobb? Illetve meg milyen vitaminok jok ra?

Figyelt kérdés

Milyen etelekbe talalhato meg, illetve vmi vitamin kapszula?

Soreleszton kivul.



2012. máj. 12. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
B vitamin a legfontosabb. Sokan csak biotint szednek (B7 vagy H), és attól is nagyon nő a hajuk. Én dm-es B vitamin komplexet szedtem egy hónapig. Ebben teljesen ugyanazok vannak, mint a hajvitaminban, csak annyi, hogy nincs benne cink és nagyobb dózisú. Aztán abbahagytam, mert pattanásos lettem, és a B vitamin is okozhatja/ronthat rajta, pedig gyorsabban nőtt tőle. Majd most megint elkezdem, és meglátjuk lesznek-e pattanások. Remélem nem. :)
2012. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A B vitaminok közül a B7 vitamin a legfontosabb, ahogy az első is írja. Természetesen az E vitamin, a C vitamin mint legfontosabb antioxidánsopk is jót tesznek a hajnak. Én a Nutrilite Biotin C-t eszem, és kiváló minőség.
2012. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sörélesztőt szedek, de agyalok, hogyha elfogy akkor ilyen E-vitaminos kapszulát kéne szednem, de nem tudom, az jó lehet?

[link] ilyesmit.

2012. máj. 12. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó szívvel kizárólag a Nutrilite-ot tudom ajánlani. Például, ha e vitamint szeretnél, akkor a Nutrilite rágható e vitaminját. Lehet, hogy van más jó termék is, de amiről én tudok, az

-vagy szintetikum, aminek terméktől függően 10% körüli a felszívódása, tehát nagyjából az ára 1/10 részét éri;

-vagy természetes alapú készítmény, ami már lehet kifejezetten hatékony, cserébe nem ellenőrzött a gyártási folyamata. Általában azt nem lehet tudni, hogy maga a növény, amiből csinálják, hobbab származik.


A természetes növényi koncentrátum gyártók közül a NUTRILITE az egyetlen, amelyik a teljes folyamatot a kezében tartja a növények termelésétől a feldolgozáson keresztül a raktározásig. Ezen kívül abban is egyetlen, hogy a termékeire elvégezteti a gyógyszereknél kötelező, de táplálékkiegészítőkre nem előírt GMP (GoodMAnifactured Product) vizsgálatot, hogy valóban tiszták, szennyeződésmentesek a vitamintabletták.


Fogalmam sincs, hogy az általad linkelt noname e vitamin melyik kategóriába tartozik (alighanem a másodikba). Ha te meg vagy győződve a minőségéről, szedd azt, de én biztosan nem ajánlom.

2012. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.:)
2012. máj. 13. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Örülök, ha tudtam segíteni.
2012. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!