Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a zsíros arcbőrö...

Mit csináljak a zsíros arcbőrömmel?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar bezsírosodik. Mind1 mivel mosom, vízzel, szappannal vagy direkt pattanásos arclemosóval, alig 1 óra múlva már csillog az egész, 2 órán belül meg szó szerint folyik az olaj az arcomról. Nagyon kellemetlen. Púdert hiába kenek rá, az is nagyon hamar átüt, de nem is szeretek 28 réteg sminket viselni, főleg nyáron. Nincs módom gyakran arcot mosni sajnos, a munkahelyemen elég furán néznének, ha 2 óránként mennék arcot sikálni és újrasminkelni (meg erre úgy idő sincs). Nincs valami bevált módszer? Néha próbálom azt, hogy letörlöm kendővel, de akkor is újra kell púdereznem, mert elég csúnya arcbőröm van. Mit tehetek?
2012. jún. 13. 22:21
 1/3 anonim válasza:

Hát, tuti tippet nem tudok adni, de szerintem jól teszed, hogy problémás bőrűeknek szánt arclemosót használsz. De ezeken belül is van több féle: pl. micellás vagy pórusösszehúzó. Ha nincs tág pórusod, akkor a micellást javaslom.

Ezek után én a speciális mattító arckrém használatát ajánlanám. Itt is van sok gagyi, de nekem 2 márka vált be. Az egyik a Bioderma Sebium Mat, a másik a La Roche - Posay Effaclar Mat arckrémek. Azt nem mondom, hogy 12 órás matt hatást biztosítanak, de 5-6 órán át nekem mattítják a bőröm, és nem folyik le a smink.

2012. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Azt megkérdezhetem, hogy ezeket hol lehet kapni? Egy sima mezei DM-ben is akár?
2012. jún. 14. 06:39
 3/3 anonim válasza:
Ezeket csak gyógyszertárakban lehet kapni. A neten utána is tudsz nézni, hogy melyik patikák tartják. :)
2012. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!