Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajat hogyan lehet...

Walaki~_~ kérdése:

Sötétbarna hajat hogyan lehet kivilágosítani? Sajnos megbántam hogy befestettem a világos hajamat barnára és segitséget kérnék.

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy régen citromlevet és almaecetet kevertek össze felforralt vízben, abba áztatták be a hajat egy éjszakára és ez elvileg szőkít. Sajnos nem tudom mennyi igaz belőle mert még nem próbáltam ki. Egyébként szerintem menj el egy fodrászhoz és kérd meg hogy fesse vissza az eredeti színre.
2012. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem az eredeti hajszínem barna volt, de idén szőkére váltottam. Nem megy egy lépésből. Kb. 2.\3. festés után értem el azt a színt, amit szerettem volna. Esetleg a melír lehet jó megoldás.
2012. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!