Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szombaton kéne hogy elmúljo...

Ha szombaton kéne hogy elmúljon a menstruációm, akkor szombat este már festhetek hajat, vagy várjak vasárnapig?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mensi alatt nem szabad hajat festeni? O.O És tartós hajszínezőt sem szabad használni? Most jött meg nekem, vasárnap festenék hajat ilyen 24 mosásos Palette tartós hajszínezővel, most akkor nem használhatom?

(Bocsánat az off-ért)

2012. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elvileg menzesz alatt másmilyen a hajad és nem fogja be rendesen a festék, nekem is csak mondták (fodrászok), próbálni nem próbáltam még.
2012. jún. 14. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
ez kérem szépen butaság.Tetováltatni nem lehet mensi alatt, de hajat festeni?? gondolkodjatok már...
2012. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mendus ***** válasza:
Ez tényleg így van, valami olyasmi az oka, hogy hamarabb ledobja a hajad a festéket...én mindig kivárom a menzit, sose festem a hajam menzi alatt. És festés előtt min. 3 napig nem mosok hajat. Sőt van aki azt mondja, hogy telihold alatt sem szabad. :) Szombaton nyugodtan befestheted már!
2012. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!