Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dúsabb szakáll? -Bővebben lent. -

Dúsabb szakáll? -Bővebben lent. -

Figyelt kérdés

Az volna a kérdésem, hogy lesz-e még dúsabb a szakállam? 20 éves vagyok, nem pihék, egész erős arcszőrzetem van, de nem annyira, mint szeretném. Nekem olyan igazán dús tetszene. Amikor ha csupasz is az arc, de szinte szürke, annyira látszik a bőr alatt a borosta. Még egyszer szeretném kihangsúlyozni, hogy erős szakállam van, de az arcomon az állkapocs vonala fölött már ritkásabb, és van egy-két folt ahol kopaszkás...(Sajnálom, ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam, de sajnos nem tudom értelmesebben leírni. :D) Tehát a kérdés az, hogy dúsul-e még magától vagy esetleg szedjek valami okosságot, hogy erősebb legyen?

A normális válaszokat köszönöm, a trollok pedig ne is fáradjanak válaszírással.



2012. jún. 15. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az már úgy marad. Léteznek különféle szőrerősítők, de ha a kérdéses helyen nincsenek hagymák genetikai okokból, azon nincs mit erősíteni.
2012. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez előző válaszoló meg is mondta egy szóval. Genetika. De annyira ne aggódj, nekem marha sűrű és annyira nem nagy öröm főleg így nyáron.
2012. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem biztos hogy nem fog dúsabb lenni magától.Lehet hogy várnod kell pár évet hogy jobb legyen.Elméletileg van valami cucc hogy jobb legyen,majd ha megtaláltam visszaírom hogy mi az.
2012. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! 3. kíváncsian várom! :)
2012. jún. 16. 20:35
 5/5 anonim válasza:

Azt olvastam hogy valakinek segít a Rogaine/Minoxidil,ezek asszem kopaszodásra jók,de elméletileg működnek lentebb is.Ha természetes úton szeretnéd hogy dúsabb legyen akkor mozogj többet,egyél egészségesebb kajákat,és kevesebbet stresszelj,meg legyen aktívabb a szexuális életed.Valahol olvastam hogyha Ricinus olajat kensz az arcodra akkor az is segíthet bár ezzel lehet hogy idiótaságot mondtam.

Ha tudsz angolul akkor itt nézelődj:beardboard.com

2012. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!