Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lesz ha hőálló spray...

Mi lesz ha hőálló spray nélkül vasalom ki a hajamat vízesen? Jobban rongálja, mintha szárazon vasalnám?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizes hajat TILOS vasalni! Tönkre teszi a vasaló.
2012. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy baj lesz. A hajad tönkre teszi és a vasalónak se garantált a biztonsága.

Legalább annyira szárítsd meg, hogy a nagyobb része száraz legyen.

2012. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=S6vd3AfC6wo


Ebben a videóban pont azt mondják, hogy csak vizes hajon érdemes elkezdeni a dolgot, mondjuk hősprayel...

2012. jún. 15. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

és ha egy videóba azt mondják öngyújtóval szépen lehet hajat vágni akkor megteszed? Ezt nem bántásból mondom de sok maflaságot tudnak videóba feltenni,bár ezt nem néztem meg mert ne zabálja le a mobilinternetem.

Lényeg a lényeg,vizes hajat vasalsz abból förtelem lesz. Nekem vizes hajra való hajvasalóm van,azt is tudja tehát,de eszembe nem jutna meg is csinálni:/ Ha már kicsit nedves a hajad még hajmosás után és végighúzod a hajvasalót már hallod ahogy serceg és pirítja szét a hajat!

2012. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megfő. A hajadban lévő keratin kötések elégnek és szépen tönkremegy a hajad. Elveszti a rugalmasságát.
2012. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!