Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek bevállaljam?

Szerintetek bevállaljam?

Figyelt kérdés

szeretnék házilag naptejet csinálni mert olcsóbb mint a bolti és egészségesebb is

[link]


ezt néztem ki

szerintetek ez megvéd a leégéstől?



2012. jún. 15. 14:16
 1/4 anonim válasza:
nemtudok válaszolni arra ,hogy megvéd-e viszont most egy párszáz forintot erre ne sanálj a bolti az biztos megbizható nem mint ez ,de egy próbát szerintem megér
2012. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lehet. Amúgy a faktorszám semmi egyebet nem jelent, mint hogy mennyivel hosszabb ideig tartózkodhatsz a napon a krémmel mint krém használata nélkül...

Az meg külön jó, hogy nincs tele minden szintetikus sz.rsággal.

2012. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen ez a másik, hogy a bolti kozmetikumoktól viszket a bőröm és kiütéses lesz

amióta házilag csinálom a dolgokat nem

de azért a naptej keményebb dió

2012. jún. 15. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kakaóvajat használok napozás előtt egyáltalán nem égek le, és olyan gyönyörű barna vagyok tőle, hogy hihetetlen! Emellett természetes!

Szerintem nyugodtan használhatod ezt!

Sokkal egészségesebb, mintha nem kennéd be magad, lehet nem olyan hatékony mint egy bolti.. De van előnye.

2012. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!