Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jelentkezhetnek pattanasok a...

Jelentkezhetnek pattanasok a stressztol?

Figyelt kérdés
Elegge elvagyok keseredve....nem tartom magam csunya csajnak egyaltalan. 2ö eves koromig a pattanasokkal se volt problemam....plane az arcomon.....de vagy 2 eve....menstruacio kezdetekor pattanasokkal tele lesz az egesz arcom......es eltart vagy 2 hetig.....is vagy tovabb.....aztan egy hetre elmullik megint kezdodik a menstru eljovetelekor. Sokan mondjak h lehet a stressztol.....letezik ez? csomo arctisztito tonikot probaltam ma rki d emintha ra se tettem volna smemit:( Nagyon zavar.....nagyon......Valami jo otlet ezek ellen ?Egyaltalan mitol johetnek ki?
2009. júl. 4. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnezest...2ö egyenlo 20 :D
2009. júl. 4. 21:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

igen, sajnos lehetséges :S

az én barátnőm kozmetikushoz jár, pedig én nem nagyon ajánlom, de akkor kitisztul az arca és majd a kozmetikus ajánl valami jó tonikot, krémet...

2009. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik bizony. Van olyan fogamzásgátló, ami egyben erre a bőrproblémára is megoldás, sőt, szt hiszem elsősorban erre irják ki és mellékhatásként fogamzásgátló. Sajna a neve nem jut eszembe. :(
2009. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a hormonok miatt van így! Közel 4 évig én is szenvedtem miatta. Szerencsére mióta nemi életet élek azóta már nem olyan erőteljesek a pattanások. (bár így sem tűntek el) :P
2009. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!