Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemem alatt nagyon csúnya...

A szemem alatt nagyon csúnya mély ránc ül és vörös és ki is van száradva ott a bőröm. Mitől lehet ez? Hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés

[link]


Kb ehhez hasonló, de ennél sokkal mélyebb és csúnyább.


Szemüveges vagyok egyébként, voltam szemészeten azt mondták nincs köze hozzá. Valamilyen betegségre utalna? Ha igen mire?

Sminkkel sem tudom eltakarni, mert ott nagyon száraz, hámló a bőr...


Régóta próbálok rájönni, mi lenne a megoldás, de egyre csak csúnyább.


2012. jún. 15. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A szem gyengesége okozza.Próbáld meg többet pihentetni,mert így hunyorogsz.Nem tudom most tökéletesen látsz-e?A legtöbbször már nem jó a lencse.A szemkrém mindenképpen jó esetleg szemmaszk.
2012. jún. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Távolra nem látok tökéletesen. Szoktam hunyorogni az igaz. Elég sokat ülök a gép előtt, talán lehet az is közrejátszik.

Most írtak fel új lencsét.

Köszönöm a válaszodat. :-) Megpróbálom többet pihentetni a szemem.

2012. jún. 17. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!