Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZŐŐŐR! Megszüntethető?...

SZŐŐŐR! Megszüntethető? (Villanófényest, nem szeretnék, mert kissé drága)

Figyelt kérdés

1.problémám, hogy 13/L létemre szőrös a hasam és nemcsak a köldökvonalban, hanem az egész hasfelületem és a melleim is. Sajnos nem csak pici alig látható pihékről van szó, rendes szőrről.

2.A mellbimbóm körül kicsit még erősebb is :(. Nagyon zavar, pláne, hogy strandszezon van. Gyantáztassam??? Attól nem fog erősödni vagy sűrűsödni???(ezért nem merem borotválni) Teljesen kétségbe vagyok esve, kérlek segítsetek!!! Köszi előre is!!



2012. jún. 15. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál, mert sajnos ez nem normális. Bőrgyógyász, nőgyógyász és endokrinológus. Sajnos ez a nyár még kemény lesz, de minél előbb keresd vele a háziorvosod vagy a bőrgyógyászt és ők majd még küldenek vérvételre, ide-oda. Mindenképp derítsd ki, hogy mi lehet a probléma és akkor azt tudják kezelni. A szívem szakad meg érted, de kitartás és lehet, hogy csak egy nyarat kell kihúznod strand nélkül. :)
2012. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre legyantázhatod, annak pont az a lényege, hogy tövestül tépi ki a szőrt, így nem fog olyan erősen visszanőni. Vagy epilátor, ugyanez.
2012. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj endokrinológushoz, mert ez hormonproblémától van!
2012. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nincs hormonproblémája, ezzel igenis nagyon sok nő küzd, pont mint én, akinek (orvos szerint) semmi baja. Könnyen beszél az akinek nincs ilyen problémája..

Kérdező: én legyantáztam, a megmaradt szőrszálakat meg leszedtem borotvával, ha neked van epilátorod akkor azzal jobb.

2012. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!