Melyik szín legyen?

Figyelt kérdés

Középbarna hajam van, talán ilyesmi: [link]

Ez az eredeti színem, nem volt még festve. A szemem zöldes-barna. Szeretném beszínezni a hajamat vöröses barnára csak nem tudom, hogy milyen árnyalatot válasszak.

Az a helyzet, hogy nyáron elég rendesen lebarnulok ezért szeretném, ha nem lenne túl természetellenes az összhatás.

Ezeket találtam eddig, amik szerintem szóba jöhetnek, de örülnék ha tanácsolnátok esetleg ti is valamit vagy a mi még jobb lenne megosztanátok a tapasztalataitokat :)

[link] Ez nagyon tetszik és habár tudom hogy ennyire nem fogná be a hajamat mégis tartok tőle, hogy a barna bőrömhöz nagyon mű hatása lesz.

[link] Ez is tetszik csak nem tudom, hogy ez mennyire lenne vöröses.

[link] És van ez a mahagóni ami szintén nem rossz, viszont nagyon félek, hogy túlságosan sötét lesz, majdnem fekete illetve lilás beütést se szeretnék.

Hallottam, hogy a csoki is adhat vöröses árnyaltot viszont olyat is olvastam, hogy valakinek szinte feketére fogta be a haját. Illetve nem tudja valaki, hogy a ricinusolajos pakolás van-e valamilyen hatással a színezett hajra?

Ja és itt van két kép ez a két szín tetszik, persze tudom, hogy színezővel ugyanilyen nem lesz, de valamelyikhez hasonlót szeretnék.

[link]

Vagy

[link]

[link]

Még régebben találtam egy képet amit most nem találok, de keresem :) Az is vöröses barna volt, de kicsit sötétebb.

Előre is köszi!



2012. jún. 16. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Amiket linkeltél, egyik árnyalatú festéktől sem lesz ilyen a hajad, mint ami a képeken van. A világosabbakat felesleges megvenned, mert nem fogja befogni a hajad, az 500-as garniernek meg teljesen más árnyalata van, mint a képeken lévő hajnak, attól konkrétan piros lesz a hajad. Nem lesz fekete, elsőre sötétbordó lesz, de sokat fog világosodni 3-4 mosás után.. Szerintem nem nagyon látod az árnyalatokat, de nyugi ebbe gyorsan bele lehet jönni, ha vörösesbarna hajat szeretnél, akkor válassz sötétbarna garnier színezőt, amiben van 3-mas árnyalat (az utolsó szám), lehetőleg 5-tel kezdődjön, mert a 4-esek már elég sötétek. Ha meg ilyen világosat szeretnél, ami világosabb, mint az eredeti hajszíned, akkor menj el fodrászhoz, mert lehet szőkíteni kell a hajad, mielőtt befested, különben a világosabb nem fogja be a sötétet!
2012. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hajszíned és a szemszíned mellékes, az arcbőröd színe az, ami számít. Az alapján meg lehet mondani, hogy melyik évszakba tartozol. Ha tavasz v. ősz vagy, akkor a meleg színek állnak jól: szőkéből az aranyos, rezes, vörösből a narancsos, répaszínű, padlizsánvörös árnyalatok, fekete nem, és barnából is aranybarna. Ha nyár v. tél vagy, akkor pedig a hideg színek: jeges, ezüstös szőkék, meggy, borvörös, fekete, hamvas színek.


Ugye ezt még személyesen is nehéz megállapítani, de azt írod, nyáron lebarnulsz. Az ősz és a tavasz általában leég, levörösödik, nem tud barnulni. Ha te tényleg szépen barnulsz, akkor valószínűleg nyár vagy, tehát hideg színeket válassz.

2012. jún. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ez a Garnierből az 5.3-as. Ennek lesz egyáltalán vöröses árnyalata?

[link]

És pirosat pedig nem szeretnék, szóval nem tudom akkor melyik lenne jó.

Aztán itt a casting 515, ami megint csak nem vöröses

[link]

Aztán van a casting 550 amitől viszont félek, hogy ilyen pirosas lilás lesz

[link]

Van ez az 535 csoki, amitől viszont félek, hogy nem vöröses lesz hanem nagyon sötét

[link]

Szóval valami olyasmit keresek ami nem ilyen durván pirosas lilás és nem is lesz sokkal sötétebb. Szóval milyen legyen?

2012. jún. 17. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!