Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen márkájú hajszínezőt...

Milyen márkájú hajszínezőt válasszak? Egyáltalán jól állna nekem a lilás/padlizsános árnyalat és be fogja fogni a barna hajamat? (kép)

Figyelt kérdés

Még soha nem volt festve a hajam. Azt sem tudom, hogy mit hogy kell csinálni, vagy hogy melyik márka jó, melyik nem..... Először csak a színezéssel próbálkoznék. A 24 mosásos színező mennyire kopik ki a hajból? És a szemöldököt is be kell festeni?

köszi a segítséget!


most ilyen a hajam:

[link]

és valami ilyesmi lilát szeretnék:

[link]


2012. jún. 17. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem anno palette jó volt, de kivörösödika lila!!

a 24mosásos már festék! szerintem befogja.

2012. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy befogja a színező is. Palette vagy L'Oreal hajszínezőt ajánlok, inkább színezd be, mint fesd. A festék lenőni fog, ilyen rövid hajnál ez sokkal jobban látszik, úgyhogy állandóan festegethetnéd, a színező viszont egyenletesen kopik. Olyan árnyalatot válassz, ami a legjobban hasonlít a dobozon ahhoz, amit szeretnél. Ne a képeket nézd, inkább a doboz oldalán lévő hajmintát, mert a képek sokszor megtévesztőek. Egyébként nem lesz 100%ban ugyanolyan az eredmény, de nagyon nagyot nem lehet tévedni, ha alaposan összehasonlítod a színeket. Ha nem vagy biztos 2 árnyalat közül, hogy melyiket válaszd, akkor a világosabbat ajánlom, mert először a színezők mindig kicsit sötétebbek, 3-4 mosás után kopnak olyanra, amilyen az igazi színük :) A szemöldöködet abban az esetben kell befesteni, ha sokkal világosabb, mint a hajad. Ált. 1 árnyalattal sötétebbnek kell lennie, de ha uolyan sem zavaró nagyon. Ha van még kérdésed írj privit, segítek szívesen.
2012. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! holnap meg is veszem és befestem :) remélem sikerül találni valami jó színt. a szemöldököm sötétebb egy kicsit mint a hajam. szerintem azt egyenlőre nem piszkálom.
2012. jún. 17. 21:49
 4/7 anonim válasza:
ne haragudj, de te fiú vagy lány vagy? :)
2012. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

lány vagyok :) meg is csináltam. loreal casting vadszilvát vettem. nagyon szép lett a színe...bár tényleg egy kicsit sötét most még.

[link]

2012. jún. 18. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Jó lett :) Igen, először egy kicsit sötétebb, de vagy 2 hét és ki fog világosodni :) Egyébként a L'Oreal színezők nekem nagyon bejöttek :D
2012. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ha legközelebb próbálgatod a színeket, vegyél nemtartós hajszínezőt(olyat ami egy mosás után kijön)és azzal is próbálkozhatsz, mert lehet hogy más szín vagy árnyalat is jól állna.(egyébként tök jó lett!!!) :D
2012. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!