Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden melyik a legjobb női...

Szegeden melyik a legjobb női fodrászat?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, aki jól csinálja és olcsón! Olcsó alatt értsd: nem 4000 Ft-tól van a mosás+vágás+szárítás, mert eddig csak 4-5000 Ft-ért csinálták nekem, ami szerintme kicsit durva, mert se festés, se melír, semmi nem volt ebben. És fontos, hogy olyat csináljon, amilyet én kérek! Kit tudtok ajánlani?

2012. jún. 17. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Bellissimo szalon: Vitéz utcában. ott hosszú hajat mosnak, szárítanak, nyírnak 3800-ért. Keresd Jani Zitát! Jól dolgozik.
2012. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Csongrádi sgt ott van egy jó! (ha nem tudod merre van akkor irj üzit és elmagyarázom) Nekem a dauert,mosást (kb 3x 4x megmosta) szárítás vágás ott voltam 4-este 9ig xd 8ezerésrt csinálta de az ilyen vágás meg szárítás 2500 300 asszem és nagyon kedves a csajszi Pirosas haja van Gabinak hívják bár velem máshogy viselkedett biztos mert anyukám ismerőse munkatársa volt.

Na de remélem segítettem

2012. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2500 3000 * elírtam
2012. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 19. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!