Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem sikerül elkészítenem...

Miért nem sikerül elkészítenem otthon a cukorgyantát?

Figyelt kérdés
mikor elkezdett forrni és a hab aranysárga lett ,levettem a tűzhelyről, de miközben kezdett kihűlni karamellás állaga lett, végül teljesen megszilárdult!

2012. jún. 18. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem meg épphogy egyáltalán nem keményedett meg. ha van valakinek valami hasznos tanácsa, engem is érdekell.:)
2012. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

én még nem próbáltam, de ezek a receptek jónak tűnnek :)

[link]

2012. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én ez alapján csináltam
2012. jún. 19. 10:39
 4/9 anonim válasza:
nekem sem sikerül. amikor forró akkor nagyon folyós . ha meg kihül akkor meg olyan mint a kő:S. énis recept szerint cisnáltam. nemtudom milehet a baj.
2012. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tettetek bele citromlét is? :) Mert kell.
2012. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne főzd túl alacsony lángon, és amikor elkezd sárgulni/barnulni a hab, vedd le. Kavargasd végig hűlés közben is.
2012. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én most néztem egy videót,ezt.

[link]

Pont úgy csináltam,mint a csajszi és elsőre sikerült.Nem is égetett meg,mert azt csináltam,amit a csajszi mondott és már csak langyos volt,mikor a tenyerembe vettem.Max. fél óra pepecselés volt az egész és már gyantáztam is.Le is szedte szépen a szőrt,mindenhol.Úgyhogy nagyon jó. :) Olcsóbb,akármikor megcsinálhatod.Előre is,mert az üvegben eláll.Ha már gyurmázod és nagyon tapad,akkor picit bevizezed a tenyered és úgy gyurmázod,aztán már érzed,hogy mikor nem fényes annyira és gyantázhatsz is.És ha megint nagyon tapad,megint vizezed a kezed... és így tovább.

2012. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan úgy csináltam meg mint a Takács Nóra, de nem ment..://
2013. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálgasd még.Volt hogy én is elrontottam 1-2x,de általában sikerül.Most a hónaljamat is azzal csináltam és szupi :)
2013. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!