Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől barnulhatnék jobban?

Mitől barnulhatnék jobban?

Figyelt kérdés
A kakaóvajért bejártam ez egész várost nem találtam egy patikában sem és még a drogériákban is körül néztem. Barnítókrémet nem szeretnék használni mert nem egyenletesen barnít és néhol foltos leszek tőle. a Sört még nem probáltam. Ti hogyan alkalmazzátok a sört? Nektek bevállt egyáltalán? Nekem olyan furcsának tűnik.

#barnulás #sör #napozás #mitől barnulhatnék jobban
2012. jún. 19. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én strandon vagy a Balatonnál mindig sokkal jobban barnulok, mint a kertben. Ez a víz miatt van. Ugye fürdök, úszok stb. és amikor kimegyek a vízből kifekszek napozni. A víz miatt jobban barnulok, de tényleg.


A naptejem vízálló, tehát ez nem gond, meg azért egy egész napos strandoláskor 2-3x bekenem magam napközben is. Úgyhogy most már néha a kertben is locsolom magam, hogy jobban barnuljak.

2012. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem napozok,és nem is kenem magad semmilyen vacakkal. De sokat vagyok kint kora tavasztól a kertben,és

egyenletes barna vagyok. Nem kell félnem,hogy ártok a bőrömnek a napozással,mert van ideje hozzászokni a naphoz.

2012. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kend be magad bronzolajjal, feküdj víz mellé, de kend félóránként, mert megégsz.
2012. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

bronzolajat hol tudok beszerezni? Milyen gyorsan barnít? Neked bevált?

2012. jún. 19. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!