Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frissen festett hajjal menni...

Frissen festett hajjal menni medencére? Mennyire jó ötlet, vagy inkább hagyjam ki a mai napozást, fürdést?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne menj szerintem, a nap ki fogja rögtön szívni, ha meg strandra mész, ott ugye klóros a víz ami roncsolja és szintén kiszívja a hajad. Max ha nem dugod bele a fejed a vízbe és felveszel valami sapkát vagy kalapot.


Egyszer, tavaly nyáron nekem volt olyan(jó hülye voltam), hogy pár napja festett hajjal mentem strandra. Akkor élénk vörös hajam volt. Hát mikor végeztünk és szárítkoztunk meg öltöztünk vissza, kifakult narancssárgára. És hihetetlen szálkásnak látszott.

2012. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ki. Vagy vegyél fel kalapot.
2012. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd ki, vagy ha nem akarod, akkor kösd fel a hajad és vegyél fel valami szép kalapot. A vízbe, ha bemész, a hajad semmiképp ne legyen vizes és nap se nagyon érje (ezért kell a kalap).
2012. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor pár napot is hagyjak ki?
2012. jún. 20. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekell. én azt olvastam, hogy min. 2 napot, de nemtudom, hogy ez elég-e.
2012. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!