Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pirosra festett szoba rossz...

Pirosra festett szoba rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Fontolgatom a szobám kifestését, de állítólag ha a piros szín tartósan a látómezőmben van, az idegesítő tud lenni. Van ezzel tapasztalatotok?

2011. febr. 2. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekünk a hálószobánk piros /duluxal/ semmi bajunk nincs vele. Fehér butor van benne és király.....
2011. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sztem nem zavaró, inkább csak annyi, hogy a piros szín az erotikára hangsúlyoz, ami nem biztos, hogy olyan rossz. :)

Én is ilyenre akartam festeni, de inkább vettem egy színes led lámpát, ami bevilágítja az egész szobát olyan színnel, amivel épp akarom.

Ilyen: http://www.youtube.com/watch?v=CcSBO0-7dZs&feature=related

2011. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a plafonom halvány rózsaszín, a falam máshol piros, a bútorok bükk színűek és nagyon szeretem. Mivel pörgős vagyok, nekem nagyon tetszik és illik is hozzám, felpezsdíti az életemet. Viszont olvastam, hogyha nyugodt vagy, akkor felpörget, ideges lehetsz, stb. Akkor válaszd, ha tudod ezt a kockázatot, minden más lágy, pasztell szinű lesz, pl. a bútorok (:
2011. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
ha kolompárnak hívnak szerintem nem. Tehetnél a plafon és a sarok találkozásához körben hungarocell műstukkót hófehérre festve.Esetleg arany színű dekorációval.
2011. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Festő vagyok

Rendszerint ahol bordó-vörös-piros színt kérnek vissza kell mennem ált 1 éven bellül mert nem érzik jól magukat

és valami sokkal barátságosabb színt választanak (narancs-sárga-zöld stb)

2011. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elnézést az offért,de ennek a színes led lámpának mi a "neve"?Honnan lehet venni?
2011. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
nálunk az egyik szoba nagyon-narancssárga, egy másik pedig erős vérnarancs, fenyő bútorokkal van mindegyik berendezve, szerintem király, mi szeretjük
2011. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1 órányi tapasztalatom van csak, de az emlékezetes:

Állásinterjún voltam, és full piros volt az interjúztató irodája. Elsőre olyan üdítően hatott, de folyton odavonzotta a tekintetem a szín és nyomasztóvá vált. (És nem az álláskeresős szitu miatt, mert ismerős volt az ürge én meg csak úgy mentem oda, hogy nem igazán akarok ott dolgozni, tehát nem volt tétje, nyugodt voltam.)


De ez a piros fal bennem maradt. Pici volt az iroda, de kis fekete kanapé volt benne üvegasztallal, az iróasztal és a többi tárgy inkább fehér. Nem tetszett.

Talán egy nagyobb helyiségben jobb lehet, esetleg tükrökkel kombinálva?! Passz.


Ha van rá lehetőséged, fesd ki a budit pirosra, próbaként. Oda gyakran jársz, de mégsem vagy bent állandóan, és úgy jobban tudsz dönteni, hogy egy egész szobával mi legyen!

2011. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A lámpa neve: Philips Living Color
2011. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem élénk narancs a nappalim, nagyon szeretem, bár kicsit bánom, mert némiképp sötétít.

a pirostól 100%, h idegbajt kapnék pár nap alatt.


szerintem inkább legyen valami semleges szín, és a lakástextil legyen piros.

2011. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!