Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Visszataszítónak tartját...

Fiúk! Visszataszítónak tartjátok a vörös hajat?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem , hogy visszataszítónak vagy szépnek tartjátok a vörös hajat ( vagy a hajszín egyáltalán nem lényeges)???

2012. jún. 20. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyan lány vagyok, de még egy fiútól sem hallottam, hogy visszataszítónak találta volna a vörös hajat. A természetes vörös szín inkább még külön tetszett nekik.
2012. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Akiket én ismerek egy részük szereti a természetes vöröseket, a másik részük a festett rikító vöröseket, olyat nem tudok akinek egyáltalán ne tetszene. Egyébként sem a hajszín a döntő, attól még lehet egy lány szép is vagy ronda is.
2012. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem , mert olvastam egy cikkben , hogy a fiúk visszataszítónak találják a vörös lányokat ( pedig szerintem gyönyörű hajszín és én is csak olyanokat ismerek akik szeretik)
2012. jún. 20. 19:06
 4/7 anonim válasza:
79%
Szerintem az eredeti vörös szép, a festett annyira nem.
2012. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%
A haj színe engem nem érdekel de a hajtól lefele elhelyezkedő testrészek annál inkább .
2012. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de engem egy pasi épp ezért koptatott le. Bár lehet, hogy b*zi volt.
2012. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WsAkosWs ***** válasza:
Gyönyörűnek tartom :)
2013. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!