Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nem lehet a Ricinus...

Tényleg nem lehet a Ricinus olajat hajpakolással keverni? Sürgős! (5kor rászeretném tenni. Lécci írjatok. )

Figyelt kérdés
mindjárt rászeretném tenni 5-kor és 8-kor mosnám le..de nincs itthon tojás..és napraforgó olaj se..kallos hajpakolással összelehet keverni ??? vagy úgy nem fog hatni?
2012. jún. 21. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keverd. Nekem is pont most van fent. Simán rákentem a ricinust.
2012. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor nem keverem csak félek hogy nem tudom majd lemosni.. :D
2012. jún. 21. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Legelőször én is csak simán a ricinust kentem fel a hajtőre és a hajamra, ráadásul meg sem melegítettem. Érdekes volt.

Bő, meleg vízzel alaposan kiöblítettem és 2x mostam meg a hajam samponnal. Utána kicsit érdes volt a hajam, vagy nem tudom, de mire megszáradt nagyon jó kis puha, selymes lett és nyoma sem volt az olajnak.



Szóval ki lehet mosni, csak alaposan, bő, meleg vízzel mosd majd le.

2012. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés köszi szépen..:)
2012. jún. 22. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!