Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás-zsíros, töredezett,...

Korpás-zsíros, töredezett, fénytelen hajra ami sokszor hullik is, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

sampon/balzsam/pakolás/hajszesz.. minden érdekelne!

Kinek mi vált be a legjobban?


2009. júl. 6. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nehezen kezelhető a hajad(az enyém göndör)én a rózsaszin gliss kur spriccelős balzsamot használom,és nagyon jó!!a hajhullásra:bánfi sampon+hajszesz,mert az enyém is hullik...
2009. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem vékony szálú rövid nagyon zsíros hajam van. Mikor heden solderst használok nem korpás de zsírosabb a baba sampontól kevésbé zsíros de korpás, mikor hullott is a rossmannba vettem hajszeszt azzal 4 napig is bírta mosás nélkül és a hullás is abba maradt. Kicsi flakonban található 400 ft körül van.
2009. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok-sok vitamin bevitel és egészséges táplálkozás...minden baj belülről fakad. Ja és a google-ba ha beírod hogy természetes módszerek korpa,zírosodás...stb...ellen jó dolgokat ír ki. Pl. ecet vagy tojás a haja fényesíti és erősíti a hajat! Nem kell gliss kur....sokkal jobb dolgokat tudsz otthonilag megcsinálni!
2009. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam a házi praktikákat, de nekem a Gliss kur vált be. :) Korpásodásra a Seborin (Schwarzkopf) sampont tudom ajánlani. Töredezésre mindenképpen valami pakolást, de tényleg a vitaminhiány vagy valami belső működési zavar lehet a probléma.
2009. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a hajhullás sajna nekem is van én először a Schwarzkopf activ f-et használtam de azt nem ajánlom mert csak rosszabb lesz sajna még én se találtam olyat amitől elmulhatna a korpásodásra a gyógyszertárban tudnak adni egy nagyon jó sampont
2009. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem korpás és töredezett végű hosszú, vékony szállú hajam van. Eddig samponnak a Head & Shoulders és ápolására a GLISS KUR spray-s változata vált be a legjobban, de nem a tökéletes egyik sem. Szóval mág szintén keresem a megoldást, a legjobbat.

Hajhullásra nekem azt mondta a bőrgyógyász, hogy ha van lyukas, rossz fogam, akkor az könnyen meglehet, hogy előidézi. Az pedig sajnos akad, de fogorvoshoz még nem jött össze, hogy eljussak. Ennek ellenére a hajhullásom kicsit enyhült, magam sem tudom mitől.

2010. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor told le teljesen kopaszra, nyírd le és borotváld le. Utána vegyél a herbáriában Bánfi hajszeszt és ricinus olajat és azzal kend be így, ahogy írom. Naponta, reggel, most meg a fejed teljesen normális natúr samponnal (amikor kinő kb. 1-2 nap múlva már habzik is), majd mosd le és maszírozd be Bánfi hajszesszel és tegyél rá itatós papírt (nem szárad meg azért kell) és hagyd rajta 40 percig. Ha szeretnél tehetsz rá mondjuk 20 percig zacskót is. Utána hagyd egy kicsit levegőzni, majd maszírozd be ricinus olajjal és este is ugyanezt tedd meg.
2020. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!