Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Győrben hol csinálnak brazil...

Győrben hol csinálnak brazil keratinos hajkiegyenesítést?

Figyelt kérdés
Ha voltatok, akkor mennyiért csinálták meg mindennel együtt, és mennyire voltatok megelégedve az eredménnyel? Mennyire volt tartós nektek?

2012. jún. 21. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


itt de nincs róla tapasztalatom,bocsi.

2012. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem viszont sajnos van tapasztalatom a Beauty Bar-ral kapcsolatban.


A hajam nem lett egyenes, csak borzasztóan hamar zsírosodott tőle. Előtte elég volt a heti 1 hajmosás, a keratinos hajegyenesítés után viszont 2 naponta kellett hajat mosnom. Amikor a fodrásznál voltam pont akkor jött vissza egy vendég panaszkodni, hogy szinte ugyanolyan göndör maradt a haja, mint volt. Az volt rá a válasz, hogy előfordul az ilyen, nem tudnak rá garanciát vállalni, csináltassa meg újra és akkor biztos jobb lesz. Nekem nem volt göndör a hajam, csak hullámos. A hajegyenesítés után is hullámos maradt, csak kevésbé. Nincs még 1 hónapja se, hogy keratinos hajegyenesítést csináltattam, viszont már nyoma sincs az egész műveletnek, amit nem is igazán bánok, mivel már nem zsírosodik olyan hamar a hajam. Szóval én csak azt tudom mondani, hogy ne a Beauty Bar-ban csináltasd meg a hajegyenesítést, mert felesleges pénzkidobás az egész. Gondolom nem véletlenül olyan olcsó...

2013. febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a beauty barban csináltatom 1 éve és teljesen meg vagyok elégedve vele :)
2013. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!