Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kéne borotválnom?

Hogyan kéne borotválnom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és eddig nem borotválhattam semmimet csak a hónaljamat . és most már lehet mert nem sokára 15 vagyok és megyek gimibe is. szeretnék Bikini vonalon elsősorban borotválni. Eddig elég ciki volt mert lógót ki szőr is néha meg kényelmetlen volt. Egyáltalán nem éreztem magamat jól fürdőbugyiban. mit tanácsoltok hogyan kezdjem mivel borotváljak? a lábamat és a karomat meg mertem kérdezni anyukámtól. Ő azt mondta hogy borotva zselével.

2012. jún. 22. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én rendes hagyományos borotvával szoktam,fürdés közben beszappanozom a bikini vonalamat hogy ne pattogjon ki utánna a bőröm és végülis ennyi nem kell hozzá nagy tudás..:) Meg mostanság már vannak ilyen szőrtelenítő krémek is..:)
2012. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Elég ha ollóval vágod le a bugyiból kilógó punciszőrt!
2012. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sweetsugar ***** válasza:
100%
Biztos,hogy borotválni szeretnéd?Én inkább gyantát vagy epilátort javasolnék,de ha borotválni szeretnéd,akkor ilyesmivel próbálkozz [link] aminek 3 'bizéje'(pengéje?)van,mert az szedi ki a legjobban,főleg ha sok van,de tényleg inkább gyantáztasd,hidd el sokkal jobb:)
2012. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne borotváld mert utánna tovább terjed a szőröd én is alig volt szőr ott és már a popsimnál is továbbterjedt gyantával szedesd ki így ritkulni fog és nem lesz erős sem és nem fog úgy fájni csak az első alkalom utánna jó már epilátort meg nem bírom mert folyamatosan fáj gyantával meg csak egy tépés és addig fáj én a gyantát ajánlom abból is a tépőset ne görgőset azzal iszonyat a legobb a cukor gyanta
2012. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!