Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tejföltől tényleg szeplős...

A tejföltől tényleg szeplős lehetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék szeplőket. Sajnos egy darab nincs rajtam, hamar lebarnulok nagyon, és hamar barna leszek. Szeretnék fehér bőrt, de így nyáron elkerülhetetlen, hogy fehér maradjon. Már egy csomóan kérdezték hogy szolizok-e, attól vagyok ilyen szép barna. Nem akarok egy szolis grillcsirkére hasonlítani!:D (és nem,nem tartozom ahhoz a bizonyos népcsoporthoz)

hogyan tudok fehér maradni? És a tejföl tényleg kihozza a szeplőket?:D


2012. jún. 22. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
sokszor radírozd a bőrödet, és nagyon magas faktorszámú naptej nélkül ki se lépj.
2012. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
maradj bent a szobában..máshogy nagyon sehogy
2012. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha alapból nem vagyok fehér bőrű akkor hiába.

És miért akarsz szeplőket? Én utálom, nekem is van és fehér a bőröm...és azt se értem miért akarsz fehér bőrt? Én sokkal jobban örülnék ha barna lenne! Mármint kreol. :)

2012. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!