Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire ciki ha egy huszonéve...

Mennyire ciki ha egy huszonéves lány nem borotválja a nemi szervénél, lábán, hónalját?

Figyelt kérdés
..én mondjuk,ha tehetem mindenhol leszőrtelenítem magam,főleg ilyen melegben.Ahol meg nem látni,az nem is érdekes?

2012. jún. 22. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ha nincs fiúd, és nem is vagy az az egy alkalomra típus, ahol megtudnak lepni, akkor úgyse tudja meg senki.
2012. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
szerintem eléggé ciki.
2012. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem látja senki, akkor nem gáz :)
2012. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

háát, engem már 13-14 éves koromban zavart, és hiába még nem volt barátom, de nem tudnám magam elviselni szőrösen, még ha csak én is látom magam.

szóval szerintem ciki

16/L

2012. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
nagyon ciki
2012. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A nemi szerv szőrtelenítése mindenkinek magánügye, szerintem ez nem cikiség kérdése, kinek, hogy jobb. Viszont a láb, hónalj szerintem ciki, ha szőrös. Persze, ha szőke, pihés szőröd van, akkor oké, ha nem szedi valaki egyfolytában a szőrt a lábáról, de hónaljról szerintem akkor is szedje le. :)
2012. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, Te dolgod. Egyesek szerint higiénikusabb, ha a nemi szőrzeted is leszeded, mások szerint nem. Döntsd el Te. Nem ciki, maximum az, ha sima trikót felhúzol, ahol kikandikál a kis hónaljkutya. Bár az sem ciki, inkább csak gusztustalan.

De megmondom őszintén, télen pl amikor a kutya se látja velem is előfordul elég gyakran, hogy elfelejtem leszedni.

Egyébként nincs pasim, de járok intim gyantára, mert nekem úgy kényelmes.

2012. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Láb és hónalj esetében gáz, mert nem szép látvány.

A nemi szerv szőrtelenítés meg magánügy, csak rád meg a barátodra tartozik a dolog.

2012. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

sokszor elgondolkodom rajta,hogy mi értelme van szőrteleníteni,csak a macera van vele.


de én is szoktam mosolyogni,ha valaki felszáll a villamosra,és ahogy kapaszkodik,nos még jó hogy nem ugat meg a kis kutya a hóna alatt. a láb is ilyen cikis kérdés.



intim területen pedig ha nincs barátod,nem élsz szexuális életet,akkor mindegy...csak ha pl strandra mész,azért a bikinivonalat szőrtelenítsd.


ha pedig van barátod vagy bármi úton valaki bejut a bugyidba,elég ciki a szőr...

2012. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem mindenképp jobban teszed, ha a lábad meg a hónaljadat leszőrteleníted, mert az higiénikusabb, ráadásul így nem is fogsz annyira leizzadni. De nemi szervnél nem szükséges, főleg, ha nincs is barátod, de én úgy vagyok ezzel, hogy egy nőnek egyáltalán nem baj, ha "ott lent" is szőrös, nem kell egy kislányhoz hasonlítani...:))
2012. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!