Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elsőnek lesz gyantázásom, a...

Elsőnek lesz gyantázásom, a bikini vonalamat + a két teljes lábamat szeretném, megyünk nyaralni, közvetlen nyaralás előtt csináltassam vagy azért 1-2 héttel előtte?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 nappal előtte bőven elég. Én legalábbis úgy fogom.
2012. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első intim gyantám után konkrétan vörös volt a bőröm és hámlott az egész. Nagyon nem volt szép. 2. után már nem volt ilyen gond, akkor nyugodtan felvállaltam volna egy nyaralást, de az elsőnél biztos, hogy nem. Szerintem biztos, hogy 1 héttel előtte, de legalább pár napot mindenképpen hagyj a bőrödnek regenerálódni, nem tesz neki jót a tépkedés (mert végül is az).
2012. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ha előtte 1 héttel csináltatom akkor még sima lesz igaz 2 hét múlva is?
2012. jún. 23. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár én nem gyantázok, de szerintem nem lesz teljesen sima 1 hétig. Az epilálásról is ezt írták, hogy oh, 4 hét simaság, a nagy sz@rt. Epilálok, és már 2. (!) napon újra kell, nyáron, hogy mindig szőrtelen legyen a lábam. Szerezz be otthonra magadnak epilátort vagy gyantát, és a nyaralás előtt 1-2 nappal szőrteleníts. Körömvirágkrém a legjobb a bőr megnyugtatására.


16/L

2012. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A körömvirág krémet beszerzem, mert az amúgy se árt ha van itthon!
2012. jún. 25. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!