Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan álljam meg, hogy ne...

Hogyan álljam meg, hogy ne nyomkodjam a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem szabadna, de mikor 3-4 megjelenik egyszerre pl. 1 nappal borotválkozás után (minden nap még nem kell, annyira még nem nő gyorsan az arcszőrzetem) és fájnak mint a fene, akkor először csak nézegetem őket aztán felhúznak és a végén össze vissza nyomkodom az arcom és kisebesedik meg foltok maradnak utána. Igen, tudom hogy ezt nagyon nem kéne csinálnom de annyira felhúznak hogy csak elég gyakran tudom megállni.

Tehát hogyan legyen nagyobb önuralmam?


Illetve ezeket a hegeket el lehet e tüntetni teljesen, és ha igen akkor hogy? Mert az egész arcomon vannak, néhol halványan, néhol kevésbé halványan.. És már 4-5 éve szenvedek a pattanásoktól, elegem van! :/


Köszönöm előre! 16/F.



2012. jún. 23. 15:16
 1/3 A kérdező kommentje:
hogy csak elég ritkán tudom megállni*, elírtam, bocsánat:D
2012. jún. 23. 15:19
 2/3 Gumee válasza:
Ne használj borotválkozás után arcszeszt. Inkább csinálj kammilás borogatást, hogy megnyugodjon a bőröd. (a kamilla ráadásul fertőtlenít is) Azért nem tudod megállni, mert nézegeted őket. Próbáld picit elfedni a pirosabb foltokat: kevés kamillás hintőport tegyél rá, ez nyugtatja, halványítja, és gyógyítja a pattanásokat. :)
2012. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ősszel mikrodermabráuós kezelés, vagy dermarolleres kezelés! addig meg tisztítsd minden nap az arcod vaalmilyen drogériában kapható(pl. ganrier, vagy clean&clear) arctisztítóval (de ne az legyen rajta, hogy bőrradír,mert kevés bőrradírt lehet naponta használni!

és evgyél aloe vera gélt, amivel naponta többször is bekened az arcod! javulni fog az arcod tőle, hidd el!:)


én is sajnos mindig nyomkodom,és küdök az arcommal... nekem is megmaradtak a pattanárok nyomai..:S de én nagyon durván kisebzem őket, mer belemélyesztem a körmöm, és kis háromszögalakú sebeket ejtek az arcomon....


20l

2012. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!