Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! NAGYON FONTOS! Hogyan...

SOS! NAGYON FONTOS! Hogyan tudok megszabadulni a hennával festett haj színétől?

Figyelt kérdés
Befestettem Henna Classic-al gesztenyebarnára a hajam, de nagyon nagyon pocsék lett:(((( mindenképp megakarok szabadulni ettől a színtől, de sötétebbet semmiképpen nem akarok!! Hogyan tudnám leszedni a hajamról??? szőkítőpor + hidrogén KIZÁRVA! (mert annyira rongy állapotban van a hajam hogy még 1 szivatást nem bírna ki..)
2012. jún. 23. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Citromlével dörzsöld be a hajad, vagy főzz egy jó kamillateát és azzal, ezek fakítanak. De ha egymás után vagy 3-4x hajat mosol az is segíthet a fakításban, de lehet hogy teljesen nem tudsz majd megszabadulni tőle ilyen hamar. :S
2012. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, de ha veszel egy másvalamilyet és bekened az is megoldás lehet, egy hasonló sötétségű mint amit vettél.
2012. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
világosítani akarok rajta mindenképpen:/
2012. jún. 25. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:
A tiszta hennát nem szedi le semmi sem. Ha ez csak egy hennát IS tartalmazó sima vegyi festék, akkor próbáld meg korpásodás elleni samponnal mosni, az olyanok gyilkolják a hajszínt. (ha nem akarsz semmiképpen sem más profi módszert...)
2012. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én ilyenkor azt szoktam bevetni hogy egy fél literbe jó sok ecetet öntök és abban áztatom,öblögetem ahjam.A legtöbb festék 1-2 ilyen öblítés után kikopott nekem :) Nekd is ajánlom.Meg a wu2 sampon is marja festéket.Mmitn a zsíros hajra való.:) Na hajrá és írd meg h bevállt-e!!!
2012. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előttem szólóhoz: érdekes ez az ecet, hiszen éppen azért ajánlják az ecetes öblítést, hogy BENT MARADJON a hajban a festék, mivel összezárja a haj külső rétegét, és még ráadásul szép fényt is ad a hajnak. Csodálkozom, hogy nekem éppen a fordítottját eredményezte.
2012. jún. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen én is ezt hallottam hogy bennt tartja a hajszálakban a színt...hát nekem inkább kiszedte ez a savas lötyi :D
2012. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem lehet kiszedni, de ez henna függő is. Pont ezért szeretjük...mert nem kopik, és nem károsítja a hajat.
2012. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem igazi henna, ez teli van vegyi anyagokkal.

Kecsketejes szappan nagyon jól koptatja, igaz én igazi hennát használok és erről van tapasztalatom.

2012. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nah, sikerült rajta világosítanom egy mátrix szőke festékkel, és nem is roncsolódott annyira, mint gondoltam.. köszi a válaszokat
2012. júl. 7. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!