Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek el lehet érni...

Szerintetek el lehet érni ilyen szép hajat póthaj nélkül? (KÉP)

Figyelt kérdés
A hosszúsággal nincs baj, az már szinte megvan. A kérdés, hogy lehet e ilyen szép eredeti haj? [link]

2012. jún. 23. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Áááá, tuti hogy nem!
2012. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ~Rubí ***** válasza:
Miért ne lehetne?Nagyon sok embernek eredetileg is szép dús,vastag szálú haja van.Nem csak ritka vékony haj létezik.
2012. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, ezen mi a különleges? Nem is túl dús, a fejére szinte lapul... Miért ne lehetne?
2012. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet.:) amikor kicsi voltam és hosszú volt, ilyenem volt csak szőkében.:)
2012. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy el lehet. Ennél sokkal szebbet is. Ez viszont szerintem nem csak a saját haja.

Például ez is igazi, és szerintem százszor szebb a linkeltnél: [link]

[link]

És ez igazi.

2012. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Huu, ez az utolsó kép az, ami nekem abszolút nem szép, csak hosszú. Fazontalan, és fénytelen. :D De oké, kinek mi persze, ezen ne vesszünk össze. :D

Lehet ilyen a haj, bár ilyen fényhez azért lehet nem árt festeni. Ha a fazonra-hosszra gondolsz, ehhez tök átlagos haj elég. A göndörség ad neki volument, ha elég türelmes vagyok, simán megcsinálom magamnak is kb ilyenre. Másnak meg még jobbra is.

Persze ehhez egészséges haj kell, ami egyrészt alkati kérdés, másrészt életmód és ápolás.

2012. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Filinger Artemisz ***** válasza:
0%
Nekem eggyik kép se tetszett! Mind a két haj csak hosszú... és?! Mi benne a különleges?! Semmi eredeti sincs benne!! És ráadásul összeált az 1.-é, és mind a kettő csak be van göndörítve... Rondák!
2012. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!