Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk. Titeket zavarna ha...

Fiuk. Titeket zavarna ha megtetszene egy szép lány, és ki derülne hogy a szép hosszú haja az nem más mint póthaj? (vagyis fele)

Figyelt kérdés
:DDD
2011. jan. 17. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2011. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csalódnék az tuti!
2011. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oo,de ne ugy fogjátok már fel az egészet...csak egy ki egészitő...bezzeg a szilikon cicinek meg örülnétek.....
2011. jan. 17. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Eléggé illúzióromboló. A szilikon mell más, mert az már a nőhöz tartozik. Nem fog leesni stb. Jó esetben..
2011. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

a póthaj sem fog le esni :)) az is hozzá tartozik kb.

csak fél évente cserélik azt annyi...ááh

2011. jan. 17. 21:14
 6/11 anonim ***** válasza:

A póthaj nem szép és azt lehet tudni, hogy pót-e van nem.

Jaj egyszer láttam egy csajt hátulról és tisztára látszott hogy fel van csatolva a póthaja, tiszta gáz...

2011. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A póthaj nekem sem tetszik. Olyan mint a paróka csak alulról beillesztve.

Miért nem növeszted meg?

2011. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt,de szerintem sem túl jó dolog.A barátomnak sem tetszett.

Főleg ha úgy van felrakvva mint a többségnek.Vagy műhaj vagy pedig eredeti,de mivel az drága vagy használtat vesznek vagy keveset,mert nincs rá pénzük.

De tény,hogy láttam már olyat is amiről alig lehetett megállapítani,hogy nem a sajátja.

21/l

2011. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
háát....tény ha ki adsz rá pénzt akkor már jót vegyél.akarok már rég óta,mert ez én hajam soha nem tud olyan hosszúra megnőni...de nem szeretném hogy aval cikizenek hogy póthajas meg ilyenek...azt sem szeretném ha tudnának róla hogy az :S
2011. jan. 19. 16:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

az osztálytársamnak póthaja van.

elhiheted eléggé sokat költött rá.szerintem nevetségesen sokat...és eszméletlenül elüt az igazi hajától,pedig tényleg jó minőség haj van neki felrakva... látszik rajta hogy nem sajátja,vagy túl egyenes,vagy épp nem göndörödik be mint az eredeti haj..drága,és csúnya is..

2011. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!