Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aranyszőkéből sötétbarna?

Aranyszőkéből sötétbarna?

Figyelt kérdés

a napokban festettem a hajamt és ilyen lett:

[link]

gondolkozom a hamvasításon is, de szerintetek az ilyen hajszín ledobja a sötétbarnát? ilyenre szeretném:

[link]

azért festettem szőkére, hogy meglegyen az eredeti, de ahhoz túlságosan is arany lett, nekem sokkal hamvasabb. szerintetek megéri a hamvasítással bíbelődnöm, vagy legyek megint sötétbarna? aztmondják az nagyon jól állt. könnyen lebarnulok és világoskék szemem van. és egyszer elég lenne befestenem, hogy befogja rendesen?


2012. jún. 24. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

áhh pedig nagyon szép ez a hajszín amit elértél!

Ha hamvasítani akarod még az se nehéz egy feladat xd pár dolog ami jó:

-veszel hamvasító sampont

-vagy veszel egy színezőt amit természetes összetevőkből áll és már most rákened a hajadra,nem fogja roncsolni. BES Hi-Fi nagyon jó erre vedd meg belőle a palaszürkét. Én rögtön festés után szoktam rákenni,de így se gáz hogy eltelt ennyi idő:) Meg persze 2 hajfestés között is használom.

-Harmadik verzió de ehhez szerencse kell,nézz körül a városod DM-eibe nincs -e szőkítő spray még BALEA. Nem tuodm hallottál már -e róla,hidrogén peroxidot tartalmaz,törülközőszáraz hajra kell fújni és világosítja a hajat. Én tegnap vittem el utolsó kettőt, és már nem lesz többet,limitált volt ,de körbe kell járni dm-eket nekem is 3. dm-be lett meg:)


Barna ledobná amúgy igen.

Sok sikert:)

2012. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amúgy az a legjobb ha mind3at be tudnád szerezni és használni:)
2012. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen.:)
2012. jún. 25. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!