Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos szőke hajszínt minden...

Világos szőke hajszínt minden esetben le kell növeszteni ha új hajszínt akarok? Pl. Vöröses barnát Az eredeti hajszínem közép barna.

Figyelt kérdés
Egyszer jártam úgy,hogy világos szőkére rámentem mogyoróbarnával és nem lett jó a végeredmény.Nem fogta be rendesen és színben a mogyoró barnához nem is hasonlított.
2009. okt. 15. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem piros fejem lett :D De ràmentem még egy sötétebb barnàval s ugy màr jo lett! :)
2009. okt. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lenövesztened, hanem csak annyi a dolgod, hogy befested egyszer a kívánt színnel, és ha nem teljesen tökéletes, akkor megint ráfestesz ugyanazzal a színnel, és úgy már tuti jó lesz. Egy fodrász
2009. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki is lehet szívatni a színt, s utánna lehet festeni amire akarod. s nem lesz az a veszély, h piros lesz

Ha nem akarsz fodrászra költeni, akkor azt is megteheted h beszélsz tanácsot kérni, h mit ajánl.

2009. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

BOCSI:

bemész tanácsot kérni

2009. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)
2009. okt. 15. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szívesen ajánlok neked egy fodrász,aki normális áron dolgozik és tutira nagyon szépen megcsinálja neked!!

Az ilyennel nem jó próbálkozni otthon,különben könnyen porrul járhatsz.Velem is megtörtént és ez a bizonyos fodrász rakta helyre.nem bánod meg!

2009. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen köszi a fodrász,akit ajánlottál érdekelne!
2009. okt. 15. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Erikának hívják,Pesten dolgozik 2 szalonjuk is van.

A száma: 30/8576686

Sok sikert!

2009. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!