Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalot ajanlotok?

Milyen hajvasalot ajanlotok?

Figyelt kérdés
Nekem ket dolog fontos a hajvasaloba : ne tegye tonkre a hajat nagyon es ,hogy vasalja ki a hajat egyenesre:X...tanacsokat kerek:)
2009. júl. 7. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyat nem fogsz találni, ami nem teszi tönkre a hajad. Ez attól is függ, hogy milyen a hajszerkezeted. Valakinek nem bírja a haja, de mégis vasalja, aztán le kell vágatnia két centisre, mert úgy szétégeti. Amúgy a Remington márkájút szokták mondogatni, hogy az milyen jó... próbáld meg azt, ha mindenképpen vasalni akarod.
2009. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igaza van az első válaszolónak mindegyik tönkreteszi a hajat. max annyi a különbség, hogy ritkábban kell vasalni.

én már egy éve, remingtont használok és 3-4 napíg is egyenes tőle a hajam :)

2009. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

REMINGTON


;]

nem roncsolja a hajvégeket :_]

2009. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
IMETEC BELISSIMA Hajas Laci féle!!!!!!
2009. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen:O Hajas Laci félét én nagyon nem tanácsolom :S A barátnőmnek van, de ő is nagyon megbánta h megvette, egyszerűen alig egyenesít, na meg szerintem elég drága is, és mindez csak azért mert Hajas Laci reklámozza. -.-" Nekem Remington-om van, és tökéletesen megvagyok vele elégedve, pedig vastagszálú a hajam. Szóval csaj ajánlani tudom;)
2009. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
remington s2002
2009. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!