Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Borotváljam a hónaljam...

Lányok! Borotváljam a hónaljamat, vagy ne?

Figyelt kérdés
16éves fiú vagyok, azt szeretném kérdezni hogy ti hogy álltok hozzá ehhez a témához. Tehát teljesen csupasz legyen, vagy nem zavar ha van egy kicsi(persze nem dzsungel)? Tudom hogy sokszor volt ez a kérdés, de életkort nem igazán írtak a válaszolók, és én örülnék ha korombeliek válaszolnának, ugyanis engem higiéniailag nem zavar, de nem szeretnék ápolatlannak sem tűnni.
2012. jún. 24. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a férfias, ha nincs borotválva. De persze ízlések és pofonok.
2012. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem borotváld. én utálom, ha páromnak van, mert ha átölel idegest és rám folyik az izzadság esetleg..
2012. jún. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attol fugg, miylen. Színre, hosszra, merre áll, stb. Van, akinek aliglátszó selymes, nem hosszu, annak nem kell borotvalni. De ha nagyon kiáll, mint egy paróka, akkor inkabb vágd le, amikor ujjatlanban vagy, de nyugodtan hagyhatod nőni egy-másfél hónapot a következő borotválás előtt.
2012. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jaigen, én felnottre gondoltam..:)
2012. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze koromból adódóan nem olyan hosszú, de látszik hogy van. És igazából pénteken mennék strandra ismerősökkel(lányok is), és nem tudom, hogy maradjon, vagy teljesen csupasz legyen.
2012. jún. 25. 00:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Maradjon. Látszodhat.
2012. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyírd le rövidre.
2012. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az én pasimnak is van soha nem borotválta persze nem fekete és dzsungel ha olyan akk csak és nem izzadt használ old spice-t ...szóval az izzadás nem azon múlik h van -e szőröd
2012. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
lehet zavaró ilyen korban mert még nem nőtt ki rendesen a pasim is zavarta ilyen idősen de nem csinált vele semmit
2012. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 sweetsugar ***** válasza:
Szerintem igen,nem muszáj mindennap simának lenni,de azért 3-4naponta szedd le:)
2012. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!