Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam meg magamnak...

Hogyan csináljam meg magamnak egyszerűen de divatosan a körmöm és hajam?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fu, de sok információ. :D

Mindkettőre javaslom a youtube-os videókat!

Vannak videók hogy hogy lehet hajvasalóval szép hajakat csinálni, szép körmöt, és a többi. Mikre keress rá: flat iron + hair (hajvasaló) hair tutorial for long hair (haj tutorial hosszú hajra) hair tutorial for medium hair (haj tutorial közepes hajra) hair tutorial for short hair (haj tutorial rövid hajra)

Köröm: nail art (köröm "művészet") nail tutorial, nail design.

Ha ezekből nem jön ötlet, akkor nem tudom, miből fog. :D

És szerintem nem a divat a lényeg, hanem az, hogy jól álljon és tetsszen. Ezeket pedig csak te látod. :)

2012. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A youtube-os videók tényleg nagyon jók!!

Ami egyszerű hajjal : hajmosás után kicsit megszáritani kontyba tekerni és hagyni megszáradni, kibontva szép hullámos lesz + Claire's üzletekben vannak ilyen kellékek amivel nagyon egyszerűen lehet tök jó hajakat csinálni kb 1000ft-ba kerül egy + a fonás most ami nagyon divatos, egyszerű és praktikus:)

Körömhöz pedig én körömnyomdát ajánlanék az is kb 1500 ft és gyönyörű mintákat lehet vele késziteni nagyon gyorsan.

2012. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hajvasalóval lehet szép körmöt csinálni?:D


A youtube jó "hely". Konkrétabb tanácsokat kaphatnál ha tudnánk valamit a hajadról és a körmödről:)

2012. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hajvasalóval lehet szép körmöt csinálni?:D "

Köszi, utólag én is észrevettem. Ne hallgass rám kérdező, hajvasalóval nem lehet jó körmöt csinálni! :DD

2012. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A hajam közepesen hosszú és barna.

A körmöm minig lerágom ezért szeretném nagyon szépre kifesteni hogy sajnáljam lerágni!!

tegnap a barátnőm kifestette és amig le nem kopik sajnálom lerágni!! de utána magamnak nemtom olyan szépre:/ ezért kellene az egyszerű!

2012. jún. 26. 08:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Haj: laza kontyok


Köröm:

hétköznap: csillogos halvány lakk

buliba, szünetre: válaszd ki a legjobb színt a stílusodhoz.

2012. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönööm:)
2012. jún. 26. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!