Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zayn Malik hogyan lehet ilyen...

Zayn Malik hogyan lehet ilyen helyes? Fiú vagyok nagyon is a lányokat szeretem, de egyszerűen nem tudom megállni, hogy egy nap ne keressek rá 20szor a google-ban és a képeit csodáljam. A haja sokat dob rajta? Mert olyan hajat akarok, mint ő.

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugye csak viccelsz? UGYE?? Kérlek, mondd, hogy igen.....
2012. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:D Láttam egy youtube videó alatt ezt: Zayn made me guy. Hát, úgy látszik nem vagyok egyedül. Nagyon zavar, amikor meghallom a rádióban a zenéjüket, egyszerűen rossz kedvem lesz. Mert eddig nem ismertem senki olyat, aki szerintem helyesebb lenne nálam, ezért nem zavart hogy sztárok vannak és híresebbek, jobban élnek, mint én, mert egyszerűen úgy éreztem hogy jobban nézek ki bármelyiknél. De most jött ez, és sztár is és jobban is néz ki nálam...
2012. jún. 13. 22:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyáltalán nem jön be, taszító

15/L

2012. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nézd meg ezt a videót:


http://www.youtube.com/watch?v=UQ_XMH0XPuE


Ha ezek után sem jön be, akkor már vagy túl lépted a 20-as éveidet, vagy te is az ilyesmi pasikra buksz: [link]

2012. jún. 13. 22:30
 5/14 anonim ***** válasza:

ott se tetszik, és a másik hapi sem bocsi:)

15/L

2012. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát drágám márpedig a második linken szereplő emberkének a hajvégébe is több férfiasság szorult mint a te kis kedvencedbe... Jézusom...szerintem te is ilyen nyálgép lehetsz...:))))
2012. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 okoska:) ***** válasza:
63%
Szerintem is irtó helyes, de én lány vagyok :'D Nem csoda ha lánynak/fiúnak bejön :) Ha szeretnél olyan hajat csináltass!... Ja és nagyon egoista lehetsz, ha azt hiszed MINDENKINÉL helyesebb vagy;)..:) 15/L
2012. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Pff. Viccelsz?! Vagy simán b*zi vagy -_- Undorító egy.... Ember (?) Oo
2012. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Háth azér..... ha választani kéne Justin és Zyan között..... hát nem Justint választanám. Szerintem sem túl helyes de azért.... :I
2012. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Zayn Malik tett téged fiúvá? Azért kérdezem mert a "guy" fickót jelent.
2012. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!