Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a pattanásai...

Hogy tüntessem el a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Tele van velük az egész arcom, mit tegyek rájuk hogy eltünjenek, vagy legalább ne lehessen annyira látni őket?:S

Ha sima alapozót rakok rá, az nem segít.


2012. jún. 26. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Korrektorral, púderral halványíthatod. Az alapozóval vigyázz, mert ha megolvad az arcodon még rosszabb lesz. Naponta többször 2x-3x végezz arctisztítást, tonizálást.
2012. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én javaslom,menj el bőrgyógyászhoz!nekem írt fel egy nagyon jó kenőcsöt..Isotrexin!2 hét alatt csodákat tett a bőrömmel,pedig én is tiszta ragya voltam még így 24 évesen is!vékony rétegben hámlasztja a bőrt,napi 1x vagy súlyosságtól függően 2x kell bekenni vele az arcod mindenhol...meglátod hatni fog, én sem hittem benne,de kellemesen csalódtam!asszem még háziorvos is felírja,egyszer írattam vele mikor már fogyóban volt!sok sikert
2012. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!