Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tépett haj hamar lelapul?...

A tépett haj hamar lelapul? Akinek van tépett haja, az szereti? 18/l

Figyelt kérdés

és a lépcsőzetest, vagy a tpettet ajánlanátok inkább? a lépcsőzetessel az a bajom, hogy a fodrász nagyon úgy vágja, hogy látszik a rétegek közötti átmenet:S

például ez szerintetek hamar lelapulna?:

[link]


de inkább ilyen rövidségben szeretném levágatni:

[link]


2012. jún. 26. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon jó a csaj haja! Nekem tépett körbe oldalt és ennyi,vállig érő talán hosszabb kicsit. Nm tom milyen haj kellene, hogy dúsabb legyen és ne lapuljon le, de nem szeretem tegnap előtt mostam és már lelapult hozzáteszem hogy vékony szálú a hajam ezért lett tépetve vágva,de nekem így se jó!!! Kell hajmosáskor hajtő emelő, de nem tom meddig tart az is.

2012. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem lépcsőzetes és tépett a hajam én szerettem nagyon. Most már unom egy kicsit, de kb. 2 éve ilyen, szóval nem csoda, hogy unom.


Nekem nem szokott lelapulni, pedig ritkítva is van, mert nagyon sok a hajam. Hajvágás után pár hétig használok hajhabot, majd hajszárításkor lehajtom a fejem és úgy szárítom egy kicsit, így szép tartása lesz a hajamnak. Utána pedig ahogy sűrűsödik visza a hajam már nem is kell lehajtani a fejem hajszárításkor, eleve lesz tartása a hajamnak. :)


Egyébként nekem szépen levágja a fodrász a hajam, nem látszik annyira a lépcső, kicsit olyan egybeolvadós, ami szerintem nagyon jó!


Ha pedig nem szeretnéd, hogy lelapuljon, több megoldás is van. A legegyszerűbb, amit már írtam, lehajtod a fejed és úgy szárítod a hajad, de az is jó, ha tupírozol, bár ettől kicsit könyebben töredezhet a haj. Vagy, veszel néhány (4-5db) nagy átmérőjű hajcsavarót és a felső tincseket rácsavarod, kicsit átmelegíted hajszárítóval, majd kibontod és kész is. Azért kell nagy csavaró, mert nem a hajgöndörítés, hanem a tartás a cél.

2012. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan hajam van,mitn amit linkeltél,csak felsőréteg rövidebbre van vágva,hogy jobban tudjam tupírozni,ne lapuljon le,mert a lapos rondán áll...de ennek ellenére hamar lelapul a legerősebb Tafttal is. Arról meg ne is beszéljünk,hogy mosás után valami borzalom hogy mennyire lapos..
2012. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!