Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, fénytelen hajra...

Száraz, fénytelen hajra milyen pakolást vennétek?

Figyelt kérdés
Hajfényspray-n kívül. :) Jelenleg Toni & Guy sötétbarna hajra való színvédő kondicionálót használok, plusz hajszérumot, ez kb a mosás utáni napig tart.. ami nem valami sok. Utána összetapad a vége, nehéz kibontani, a fejem tetején lelapul, alul viszont úgy néz ki mint egy szénaboglya. Nem vasalom, nem göndörítem, szárítani is csak ritkán, viszont festem, amiről nem tudok leállni, valószínűleg attól ilyen.
2012. jún. 26. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Kallos Serical Latte hajpakolást ajánlom, nekem nagyon bevált! A fodrászkellékesben ha jól emlékszem 730.- volt 1L.
2012. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam, sajnos nem jött be. De azért köszönöm szépen hogy írtál!:)
2012. jún. 26. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm.. akkor mondjuk a Gliss Kur Ultimate Repair hajpakolás? Fekete tégelyben van.

Amúgy megkérdezhetem, hogy miért nem volt neked hatásos?

2012. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj, mindenre jó!!! :)
2012. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Száraz hajra a legjobb a ricinusolaj!


Nekem is száraz a hajam, alapból is, és még vasalom is, szóval képzelheted. Próbáltam már annyi mindent, a kallos placentás még be is vált valamennyire, de pár hete rátalátam a ricinusolajra és kipróbáltam. Én egy pici étolajjal és mézzel kevertem és kb. 3 órán át hagytam a hajamon. Utána sokkal puhább, egészségesebb volt, a sprőd hajvégek pedig eltűntek, helyette selymes hajszálakkal találtam szembe magam. :D

Szerintem próbáld ki ezt a ricinust, megéri, hiszen 1 dl 300Ft körül van a gyógyszertárban.

2012. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!