Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek póthaja van: lehetne...

Akinek póthaja van: lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Az érdekelne legfőképp, hogy mennyire látszik, hogy ott műhaj van, illetve, hogy ki melyik módszert tartja a legjobbnak? Nekem eddig a hőillesztéseset ajánlották. Nagyon hosszú hajam van, de hihetetlenül kevés és vékony szálú, dúsíttatni szeretném. Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 26. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szépen teszik fel és minőségi hajat veszel akkor egyáltalán nem fog látszódni, főleg ha hosszú a hajad.Minőségi hajak alatt azt ezeket értem:Európai,Indiai,Ázsiai esetleg Orosz de van kimondottan Magyar haj is amit szerintem nehéz beszerezni. Én az Európait ajánlanám mert az a legkiválóbb és ami a legjobban passzol a mi hajunkhoz. Ha dúsítani szeretnél akkor a legjobb megoldás a hőillesztés lenne. A varratott haj inkább pont azoknak előnyösebb akiknek sok,dús hajuk van.Mikrogyűrűzést abszolút nem ajánlom mert a kis "gumók" még azoknak is látszanak a hajába akiknek dús. A hőillesztéses megoldás ára viszont változó 10-15ezer forintig terjed ..persze van ahol drágább de inkább ezek az árak fordulnak elő. Hajat pedig szerintem megéri hosszabb ideig keresni,nagyon jó áron is kilehet fogni Eu. hajakat is.Viszont jó ár alatt 40-50ezret értem ami ez alatt van az már "gyanús".
2012. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a segítséget :) Az árakat már megnéztem, és kb annyiért találtam, mint amit te leírtál, és európai hajat. Úgyhogy azt hiszem sínen vagyok :)

Neked póthajad van?

2012. jún. 27. 17:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy tudtam segíteni!Nekem jövőhéten rakják fel hőillesztéssel.
2012. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

egy dologért nem ajánlom a hőillesztést....nekem a fele hajam letört tőle:(:(:( én nagyon megbántam....

23L

2012. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez hajtípustól függ szerintem! Kinek milyen erős a haja...
2012. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a természetes szép haj!
2012. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát az én hajam túlélő és iszonyatosan erős! rendbejött nagyjából azota....de akkor is eltünt a fele....az én hajammal annyit babráltam már, hogy csoda, hogy él...főleg ilyen minőségben...és rengeteg hajam volt...lassan talán lesz is! a kérdezőnek meg kevés a haja....gondolja meg....hátha egy varrás is esetleg a csatos megoldás (nekem az nagyon bejött....a legjobb sztem) is lehetséges...ha van elég takaró haja...

23L

2012. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Varráshoz sok haj kell:) A csatoshoz szintén.. plusz az szerintem kényelmetlen meg állandóan le fel csatolni és a formázása se olyan könnyű mint azt mondják.
2012. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én a csatos hajamat három perc alatt felcsatolom, fél perc alatt leszedem és eszméletlen könnyü a formázása is...kényelmes, nem esik ki, lényegéen meg se érzem, hogy a fejemen van...nekem ez jött be a legjobban...de igen...a varráshoz és a csatoshoz mindenképp elegendő takaró haj kell...

23L

2012. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hű, köszönöm szépen a sok és hasznos választ!


Ez, hogy törik tőle a haj, ez nem túl bíztató, egyébként is törik, és valóban kevés a hajam így is. Azt hiszem, ezen még rágódok. Köszönöm nektek :)

2012. jún. 30. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!