Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak annak lehet póthaja,...

Csak annak lehet póthaja, akinek sok pénze van?

Figyelt kérdés

Most leszek egyetemista, és otthonról nem fogok túl sok pénzt kapni, csak éppen annyit, amennyiből meg tudok élni (tervben van, hogy dolgozzak) de minden álmom a póthaj lenne.

Irreális gondolat ennyi pénz kidobni rá, ha amúgy sem vagyok eleresztve?:/


Mennyibe kerül kb az egész úgy mindennel együtt? Milyen gyakran kell fizetni újra?


Ti lányok, kik már büszkélkedhetnek vele: Megéri? Hogyan finanszírozzátok?


2011. máj. 16. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Nekem két éve volt,de szörnyű volt! Gondozgatni,óvatosan fésülgetni,a hülye samponok hozzá,sok macera,és drága is volt! Egy hétig ha kibírtam,mert a keratin még nyomta is a fejbőröm...40.000Ft-ot fizettem a semmire. Én teljes mértékben ellene beszéllek,mert eddig bárhány ismerősömnek volt,mind megbánta,bár örültek,hogy kis ideig hosszú hajuk volt,de azóta ők sem akarják újra csináltatni,pedig lenne miből! :)
2011. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell nagyon sok pénzt hozzá!!!

Én egy internetes oldalról szereztem 12 ezer forintért nagyon hosszú hajat + hőillesztő (kb 4000 Ft)


Youtuben megnéztük anyuval hogy hogy kell csinálni,és ő csinálja nekem.Már másfél éve ugyanazt a hajat rakjuk fel ujra és ujra,és semmi baja sincs.


Ha gondolod megadom az elérhetőséget.

20/L

2011. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

AZ elérhetőségeket megköszönném:) Az én családom is ügyeskezű, lehet akkor megpróbáljuk házilag:)

És ha youtube-os linket tudnál adni azt külön megköszönném:)


Első: Hál' istennek az én fejbőröm egyáltalán nem érzékeny, remélem nem lesznek vele gondjaim.

2011. máj. 16. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én árulok olcsón európai hajat ami 1-2 évig is bírja nagyon jó minőségű haj:)


Írj e-mailt megbeszéljük!

2011. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A póthajjal az a gond, hogy ha jól néz ki, akkor kegyetlen drága, és ahogy nő a hajad, kb. két havonta újra kell csináltatni. A póthajat nem kell minden alkalommal megvenni, de a munkadíj megmarad.

Ha olcsón sikerül kihozni, és olcsón veszed a hajat, házilag rakják fel, stb. akkor az meg úgy is néz ki: igénytelen, lerí róla, hogy mű az egész, és legtöbbször el is üt a saját hajtól elég élesen.


Errefelé főleg az utóbbi változatból akad, ezek a lányok "úgy is vannak hozzá felöltözve", elég gusztustalan, olcsó, utcasarki benyomást szoktak kelteni.

Bocs, de nekem a póthajról inkább már csak ez a k.vakülönítmény szokott beugrani, amelyik végigvonyítja a plázát, a buszvégállomást meg a Tescot. :S

2011. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem vagyok "az" a fajta, pontosan azért is mert öltözködésben nem vagyok kifejezetten nőies, fontos nekem a hosszú haj, mert számomra az szimbolizálja a nőiességet.

Attól félek is, hogy igénytelen hatást keltene, még kétszer átgondolom a házilag-készítés dolgot. Plusz külön probléma, hogy a hajam eredetileg elég egyedi színű (vöröses-barna) és festéssel is nehezen lehet elérni ilyet, szóval esélyes az is, hogy elütne a póthaj az eredetimtől:/

2011. máj. 16. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem is van eladó póthaj :)) 100% európai, kb 40 cm, szőke, de lehet festeni, ha érdekel írj :)
2011. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azok, akik itt akarják nekem eladni a hajukat, légyszíves ezt mellőzzék. A kérdésem nem arról szólt, hogy 'kinek van eladó haja?'. Az ilyet nem szeretem.


Mások véleményét, tanácsát szívesen fogadom:)

2011. máj. 16. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!