Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik barnítós testápolót...

Melyik barnítós testápolót tudnátok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
nagyon fehér a bőröm és szeretnék egy kis alapszínt de nem tudom milyen barnítót válasszak. félek hogyha nem a bőrömnek megfelelőt veszem besárgulok. Segítenétek ?

2012. jún. 27. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Dm Balea Magic Summer szerintem jó, azt használom. Használtam Dove-osat is, de az büdösebb is volt, és sokkal erősebben befogott, így csúnyább lett, mert néhol csíkos lett, hiába is vigyáztam..


Alapjáraton nekem is kb hullaszínem van, hetente 1x kentem be magam éjszakára meg napoztam egy kicsit hozzá,és máris ugrott a színskála:)De..egy barnítós testápolótól ne várd h olyan legyen mint egy barnítótól, mert ugye ez nem olyan mértékben tartalmaz barnító anyagokat.


Használtál már egyébként ilyesmit? Mert jó tudni,hogy könnyen befogja a körmöt is a testápoló és kb nagyon dörgölni kell, ha leakarod szedni, én ezért egy szatyor anyagú kesztyűt húzok a kezemre amivel épp kenek, átkenem magam, átrakom ma másikra, így nem lesz baja a körmeimnek és tenyeremnek(elég hosszú körmeim vannak.

2012. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kszönöm a tanácsokat és a gyors választ :) nam még sosem használtam ilyesmit ezért is félek elsőre a barnitó krémtől és gondoltam a testápolóra mert ahogy mondtad abban kevesebb a szinanyag:) Viszont amitől most kicsit elkeztem tartani az az hogy ha megfogja a körmöt akkor gondolom a pihe szörszálakat is... ? a kezemen apró szőke piheszőrök vannak, nem látszanak ezért nem is szoktam őket leszedetni a kozmetikussal. Lehetséges hogy a barnító miatt ezen változtatnom kell ? :\
2012. jún. 27. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Áhh,szerintem nem..:)egész testem kenem, nekem elég erős a szőr, barnás feketés, semmit nem csinál velük, se jó, se rossz irányba..szerintem csak a hajfesték fogja be a szőrt,ez meg nem olyan ugye.
2012. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!