Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Egy óriási patti...

Segítség! Egy óriási patti van az arcom közepén! Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
AZ arcom kellős közepén megjelent egy óriási pattanás. Nagyon vörös és fáj, meg az a fehér cucc is kezd jönni belőle.. Valami gyors módszer amivel eltüntethetem??

2012. jún. 27. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Mosd meg, nyomd ki utána kend be tonikkal...
2012. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Zacskóóó XD
2012. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinyomod, örülsz
2012. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ne nyomd ki. nekem úgy sokkal jobban gyógyul. ha van mondjuk bioptron lámpád, azt használd. ha nincs, akkor feküdj ki a napra és attól 100% hogy jobb lesz. lényeg hogyha nem birod ki hogy ne nyomd ki, akkor próbáld az összeset kinyomni belőle mert ha nem, akkor csak jobban begyullad. de semmiféleképpen ne csináld azt hogy megnyomod kicsit, meg nyúzod aztán meg otthagyod...
2012. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arcszesz! Bár ez nem gyors folyamat de hatásos. Az lenne gyors ha kinyomnád, de nem ajánlatos.
2012. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyomd ki mert utána ott fog maradni a helye nekem is ott maradt!
2012. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!