Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tehetném minél tartósabb...

Mivel tehetném minél tartósabbá a festett csokoládébarna hajamat?

Figyelt kérdés

Nyilván hajszínvédő termékekkel, de nincs valami egyéb tippetek, amitől nem kopna olyan gyorsan a festék a hajamról? Akár házilag elkészíthető dolog, pakolás stb is.

Vagy ha esetleg két festés között hajszínezőt használnék? Sajnos kímélnem kell a hajamat, így nem tudom 3-4 hetente festetni, próbálom kihúzni tovább.


2012. jún. 27. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

én is 2 festés között használok színezőt,annyira figyelek természetes összetevőkből álljon össze a színező és ne gagyi drogériás.

Ezért ajánlom neked is a BES Hi-Fi hajszínezőt,eper illata van,és mintha eper dzsemet kennék a fejemre igen jó:) 2 hét után én mindig felkenem,plusz hajfestés után de ez nem lényeg itt.

Nekem váll alá érő hajam van,de egy tubus oxival elég 2-3 alkalomra szóval megéri.

2012. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Van ötleted hogy ilyet hol vehetnék Budapesten?
2012. jún. 28. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Győri vagyok,de fodrászkellékeseknél nézz körül,valamelyikbe biztos lesz!

Ha esetleg nem,akkor:


[link]


itt válaszd ki majd a színt, és elég neked egy 3-as vagy 6-os oxi hozzá.

2012. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!