Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Hogyan tudnám elérni, hogy a szőkére festett (eredetileg nagyon sötét barna) hajam ne legyen narancssárgás undorító színű?

Figyelt kérdés

Csokoládé színű az eredeti hajam,elég sötét ..szőkére van festve ..a lenővést melíroztam később mert le szerettem volna növeszteni,de meguntam és befestettem szőkére az egészet MEGINT!

Eléggé narancssárgás vagy igazából nem is tudom milyen színe van.Hajradírral vagy esetleg valami praktikával el tudom érni,hogy természetes színe legyen,és ne ez az ocsmány sárga?!


2012. jún. 27. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél hajszínezőt és kend rá a hajadra.

Ajánlom a BES Hi-fi Palaszürkét,ez garantáltan eltünteti a sárgaságot és természetes alapanyagokból áll,nem károsít.

És vegyél hamvasító sampont is.

2012. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél hamvasító sampont.
2012. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2012. jún. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!