Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történhetett a körmömmel?...

Mi történhetett a körmömmel? Vissza fog nőni?

Figyelt kérdés
Pár hete a bal kisujjam érzékeny volt, fájt ha megnyomtam vagy beütöttem valahova (mármint jobban fájt az átlagosnál), begyulladt vagy valami, és minta megszűnt volna a köröm képződése, maga a köröm így kitolódott, és most már az alsó fele a körmöm helyének csak bőr. Ez elég csúnya lány létemre, és nem tudom miért történhetett, de ugyanez elkezdődött a jobb kezemen is a mutató- és kisujjamon is. Mit lehet tenni ez ellen? Valami krémet használjak hogy újra elkezdődjön a körömképződés, vagy esetleg valami vitaminhiányom van? Mellesleg ekcémás vagyok, és ez az ujjaimon jött elő néhányszor, valószínűleg ez játszhatott közre. De mit lehet tenni?
2012. jún. 28. 04:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elmennél orvoshoz, mielőtt tőből lepottyannak a karjaid? Akkor már nem lesz mivel kiírni ide...
2012. jún. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem körömgomba miatt estek le a körmeim. Kezeltem, és több hónapba telt mire visszanőtt a körmöm, ráadásul még be is gyulladtak állandóan. A lábujjamról az egyik leszakadt és több mint egy évbe(!) telt mire nem lehetett megmondani hogy valaha is leszakadt.

Mindenképpen menj bőrgyógyászhoz, ő meg tudja állapítani az okot és tud megoldást rá.

2012. jún. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, majd megmondja, hogy mitől lehet.
2012. jún. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tuti körömgomba. Higgy nekem, ugyanezekkel a tünetekkel mentem bőrgyógyászhoz 1 hete. Nekem is leesett 2 körmöm, mint valamelyik válaszolónak. Eleinte nekem is csak érzékeny volt, és fájt, aztán pár nap alatt elkezdett leválni a körmöm.
2012. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!