Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után dezodorálás!?

Gyantázás után dezodorálás!?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémám van, hogy a hónaljamat ma gyantázom először (hideg gyantacsíkok), még sosem gyantáztam, eddig borotváltam. És nem igazán tudom, hogy megy ez. Azt tudom hogy alaposan letisztítani, szárazra törölni, szőrnövekedéssel ellentétesen lerántani, majd a hozzá való kendővel letörölni. Van valami praktika, hogy kevésbé fájjon? És még ami nagyon fontos, dezodort használhatok utána, vagy valami hasonlót, mert elég izzadós vagyok és nem szeretnék "bűzölögni"!?
2012. jún. 28. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
csináld akkor amikor nem mész már el sehova,mert közvetlen utána nem szabad,mert nem tudna szellőzni, és begyulladna, fájdalom ellen ..jegeld le utána,vagy előtte, az első alkalom fáj csak,a második meg se kottyan
2012. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!