Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyenkor nyáron kipattogok...

Ilyenkor nyáron kipattogok gyantázás vagy borotválás után. Csak intim területen van ilyen problémám, de sajnos nem tudok vele mit kezdni. Erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, főleg azért meg augusztusban tengerpartra megyek nyaralni, és félek h látszani fog .
2012. jún. 21. 12:03
 1/2 anonim válasza:
Én is ilyen problémával küzdök. Ne haragudj hogy nem választ írok a kérdésre. Arra lennék kíváncsi hogy gyanta után tartósan piros marad, vagy az 1-2 nap alatt elmúlik? Csak mert most kezdtem el gondolkodni rajta hogy lehet hogy ki kellene próbálnom a gyantát, csak nem tudom nem-e lenne sokáig piros. Mert ugye ha nyaralás alatt kétnaponta borotválom, akkor állandóan kipattogott állapotban van. Már nagyon unom :(
2012. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt nekem a veet zuhanyzás közben ható szőrtelenítő jött be és utánna neogranormon ettől nem olyan és nem is 10 percig kell várni hogy hasson és az van írva nem lehet intim területre.. hát én nekem eddig nincs bajom tőle pedig mindenhova kenek és másnap sem nő olyan gyorsan vissza és ritkult a szőröm tőle
2012. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!